Pytania FAQ

Minimum logistyczne na realizowanie zamówienia to 250 zł. W wyznaczonych terminach może obowiązywać niższe minimum logistyczne potrzebne do zrealizowania zamówienia.

Zajmujemy się realizacją cateringów na uroczystości domowe, firmowe jak i świadczymy usługi dla firm wystawiających się na targach w całej Polsce. Nasza firma powstała w 1993 r. Ponadto zajmujemy się także organizacją uroczystości okolicznościowych stacjonarnie w restauracji.

Zamówienie realizujemy w czwartek, piątek, sobota, niedziela w godzinach 11-20. Zamówienie należy złożyć na 72 godzin przed podanym terminem realizacji. W przypadku krótszego odstępu czasowego prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy. W przypadku możliwości realizacji zostaną Państwo poinformowani.

Nasz catering dostarczamy na terenie miasta Bydgoszcz oraz w jego okolicach. Możesz także wprowadzić kod pocztowy do naszej wyszukiwarki i szybko sprawdzić czy obsługujemy Twoją lokalizację.

Klient ma możliwość zapłaty przelewem poprzez Przelewy24.pl (opłacenie całości zamówienia) lub gotówką w dniu dostarczenia zamówienia. W przypadku odbioru własnego jest także możliwość zapłaty kartą kredytową na miejscu w restauracji.

Każde zamówienie przygotowywane jest bezpośrednio przed wyjazdem naszego dostawcy. Dostawa realizowana jest naszym transportem.

Wszystkie nasze dania przygotowujemy na konkretne, indywidualne zamówienie. Jedzenie przygotowywane jest w ten sam dzień na kiedy jest jego realizacja. Dlatego zamówienie dużej ilości potraw „na już” nie jest możliwe od razu do zrealizowania.

Catering dostarczamy w godzinach 11-20. Jeśli chcesz zamówić catering spoza wyznaczonych godzin prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zastrzegamy możliwość modyfikacji godzin dostaw dla określonych dni. Szczegóły ewentualnych zmian wskaże system w trakcie procesu składania zamówienia.

Co do zasady wykonujemy po min. 5 produktów z danego rodzaju. Wynika to z faktu, iż są to artykuły wymagające zakupu surowców o określonych gabarytach i nie możemy sprzedawać ich w mniejszych pakietach niż chociażby po 5 z danego rodzaju.

Poszczególne dania dostarczane są na tackach jednorazowych przedstawionych na zdjęciach. Zupy dostarczane są w termosach zwrotnych do 3 dni.

Staramy się realizować dostawy dokładnie na wskazaną godzinę, jednak zgodnie z regulaminem sklepu możliwe przesunięcie to +/- 20 minut. W przypadku większych zmian potwierdzamy je z klientem telefonicznie lub mailowo.

Tak, co do zasady dania przyjeżdżają ciepłe przywożone są w termicznych opakowaniach, jednakże nie gwarantujemy, że dania po dostarczeniu na wyznaczone miejsce będą gorące.